Logo

Kurzy

Přihlašování do kurzů na nový semestr otevřeno!

Nový semestr kurzů začíná 17. 9. 2018. Do některých kurzů je však možné se přihlásit i během již probíhajícího semestru.

Více informací o kurzech na nový semestr se dozvíte ZDE. 

Vyplňte přihlášku a zašlete na: kurzy@umotylku.cz

 

Odpovědi na otázky, které nenajdete v našem rezervačním systému směrujte prosím na kurzy@umotylku.cz.
 

 

 

EXTERNÍ KURZY

Malý muzikant je česká hudební škola pro miminka, batolata a předškoláky.

Nová koncepce hudební výchovy pro nejmenší děti s originálními českými písničkami. Pro výuku Malého muzikanta je složeno a nahráno 22 originálních písniček a textů, které dětem každou hodinu představí nové téma.

Dynamická forma výuky kombinuje pohybové a hudební hry, které doplňují hry na sluchovou analýzu výšek tónů a tempa, hry s poslechem hudby zase napomáhají dětem prožít emoce. Ve výuce se věnujeme i českým lidovým zvykům a tradicím odpovídajícím danému ročnímu období.

  • Pátek 9:30 - 10:15 hod.
  • Pátek 10:30 - 11:15 hod.

Nabízený kurz je určen pro děti od 1,5 do 4 let s doprovodem.

Cena kurzu za pololetí je 2 250 Kč včetně pracovního sešitu a CD.

Více informací se dozvíte na www.malymuzikant.cz. Zápis do kurzů na https://malymuzikant.webooker.eu/.  Písničky si můžete poslechnout na bandzone.cz/malymuzikant.

 

 

Ostrov objevů - univerzita pro batolata

Jedná se o unikátní kurzy, které na základě multismyslových aktivit podporující zdravý a přirozený vývoj dětí. Kurzy jsou určeny pro všechny děti ve věkovém rozmezí 1 – 3 roky 

Jednotlivé lekce jsou pečlivě sestaveny a rozděleny podle věku dítěte, aby respektovaly jeho stupeň vývoje s ohledem na míru jeho dovedností a schopností. Aktivity v hodině jsou seřazeny tak, aby udržely pozornost dítěte a přitom nenásilně stimulují a rozvíjí dětský mozek. Děti spolu s rodiči během těchto kurzů prožijí spoustu vzrušujících dobrodružství, při kterých dítě postupně zapojí všechny smysly - zrak, sluch, čich, chuť, hmat i řeč. Objevováním světa všemi smysly dochází ke stimulaci mozku dítěte a vytváří se v něm nová nervová spojení. Spojení (synapse), která jsou velmi důležitá pro jeho další vývoj.

V hodině se střídají třídící hry s učením, jsou zde také zařazeny tvůrčí činnosti, rozvíjení jemné a hrubé motoriky. Děti se uvolní u rytmických a pohybových aktivit a v neposlední řadě budou mít příležitost poznat nové chutě, vůně, zvuky a hmatové podněty. Na každé cestě za poznáním je doprovází maňásek Kryštůfek, s kterým navštíví každý týden nový ostrov.

V kurzech Ostrova objevů se snažíme rodiče motivovat a ukázat jim možnosti, jak správně pracovat se svým dítětem a napomáhat jeho přirozenému vývoji.
Kurzy po odborné stránce připravily lékařka MUDr. Ludvíková a pedagožka Mgr. Hofmannová.
Více informací najdete na www.ostrovobjevu.cz.

Mensa Česká republiky doporučuje kurzy Ostrova objevů.

 

Yamaha hudební výchova má několik programů od miminek až po dospělé. V RC U Motýlků se můžete setkat s programy Robátka a První krůčky k hudbě.

V případě zájmu o tento kurz prosím pište na info@yamahakurzy.cz. Více na www.yamahakurzy.cz.


Žít spolu o.p.s.

ŽÍT SPOLU o.p.s.

Golčova 24/7, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Tel: 608 323 545 • info@zitspolu.czwww.zitspolu.cz